Policja poinformowała, że aresztowano osobę w związku ze strzelaniną, do której doszło w Schiller Park na północno-zachodnich przedmieściach.
47-letnia Quetcy Benitez i jej 19-letni syn, oboje pochodzący z Pennsylvani, jechali samochodem, który został ostrzelany i rozbił się na drzewie na ulicy Lawrence. Oboje doznali ran postrzałowych. Kobieta zginęła na miejscu, a jej syn został zabrany do szpitala, skąd został już wypisany.
Policja z Schiller Park badała kilka potencjalnych wątków w tej sprawie i zidentyfikowała podejrzaną osobę, która została aresztowana w piątek wieczorem, po krótkim pościgu.
"Ta strzelanina może być wynikiem kilku różnych możliwych scenariuszy. Badamy ten incydent pod każdym możliwym kątem" - poinformował policjant Joe DeSimone. Ale nie odpowiedział na prośbę o dodatkowe informacje dotyczące okoliczności tego zdarzenia.
Policja wciąż prosi o kontakt osoby, które mogą posiadać dodatkowe informacje dotyczące tej strzelaniny. Tel. 847-678-4794.
Monitor