----- Reklama -----

Rafal Wietoszko Insurance Agency

07 marca 2024

Udostępnij znajomym:

3 marca zorganizowany został kolejny już brunch z okazji Dnia Kobiet, odbywający się w przepięknych progach King’s Banquet Hall, przygotowany przez fundację „Serce dla Psa”. Jest to polskojęzyczna fundacja zarejestrowana w Illinois, która niesie pomoc zwierzętom i ludziom opiekującym się nimi zarówno na terenie Illinois, jak i w Polsce. Mottem organizacji jest "Pomóż nam pomagać", a dzięki licznym gościom, fundacja będzie mogła kontynuować swoją działalność pomocową.

1

 

Imprezę uroczyście rozpoczęły Bożena Buniowska oraz prezeska fundacji, Mariola Ptasinski, witając serdecznie wszystkich gości. Po raz pierwszy pojawił się na niej Marek Kulisiewicz, polski piosenkarz i wokalista, znany również jako członek zespołu Wawele, który uświetnił ją swoim występem. Nie zabrakło także gości honorowych, takich jak Andrzej Wawrzyk, były mistrz Polski wagi ciężkiej w boksie, oraz Lesław Sumitowski, założyciel klubu karate Kyokushin, którego członkowie zaprezentowali widowisko samoobrony. Odbył się też pokaz fitness zaprezentowany przez Magdalenę Huk, znaną pod pseudonimem „Dzika”. Niezapomniany klimat muzyczny zapewnił DJ Ralph, który od samego początku współpracuje z fundacją.

6

Goście mieli okazję nie tylko delektować się smacznym posiłkiem i obejrzeć ciekawe prezentacje, ale także zwiedzić różnorodne stoiska. Dodatkowo, z okazji Dnia Kobiet, każda pani otrzymała upominek, a dzieci miały możliwość zrobienia sobie zdjęcia z uroczym zajączkiem.

5

4

2

Tekst i zdjęcia Fundacja Serce dla Psa

----- Reklama -----

KD MARKET 2025

----- Reklama -----

Zobacz nowy numer Gazety Monitor
Zobacz nowy numer Gazety Monitor